HI-FU Ultherapia - Obezita

16.11.2020


Indikácie liečby prístrojom Hi-Fu:

Ovisnutá koža brušnej steny, ramien, ev. iné miesta tela napr. dolné končatiny... .

Po 25 rokoch života človeka koža a podkožné tkanivo začínajú strácať kolagén, a tiež aj elastín. Toto spôsobuje ovisnutú kožu v rôznych oblastiach tela. Najmä v oblasti brucha, hrudníka, u žien sú to boky, sedacia oblasť, stehná vo vonkajšej a vnútornej oblasti, ramená vo vnútornej oblasti. K ovisnutiu kože na bruchu dochádza aj u žien po pôrode, kedy sa na koži objavujú často strie a je deformovaná. Podobne je to aj u ľudí po ťažkej chorobe a prudkom schudnutí. K zmenám kože dochádza aj pri obezite. Zväčšujú sa tukové bunky, sú uložené podkožne a to pôsobí z estetického hľadiska ako deformácia tela.

Ultherapia je ideálna na zničenie tukových buniek, ktoré sa nachádzajú podkožne. HI-FU vlny sa dostávajú do hĺbky 13 mm, zničia tukové bunky, tie sú následne odstránené z tela močom. Vzhľadom na to, že tukové bunky sú zničené lokálne, efekt je trvalý.

Okrem toho hi-fu vytvára nový kolagén a elastín, ktoré naraz spevnia ošetrenú oblasť a vyformujú telo.



Aplikácia terapie:

Na ošetrenie jednej oblasti sa odporúčajú tri aplikácie s intervalom po 15 až 30 dňoch, dĺžka aplikácie Ultherapia je 45 - 60 minút.

Výsledky terapie:

Sú naplno pozorovateľné po 8 až 12 týždňoch. Je to čas potrebný pre telo, aby sa zbavilo odumretých tukových buniek.

Čo sa týka brucha, po jednej aplikácii pacient schudne, priemer pásu sa zníži o 2,5 až 3 cm. To znamená, že schudne o jednu veľkosť .

Odporúčania:

Aby sa dosiahli najlepšie výsledky, je potrebná spolupráca pacienta, odporúča sa preto :

  • zdravé stravovanie - racionálna vyvážená strava,
  • pravidelné cvičenie,
  • vyhýbanie sa stresu,
  • pravidelný pobyt na čerstvom vzduchu a i. .